Vánoční tipy

Dekor Vánoce - časopis plný nápadů

8. listopadu 2011 v 20:33 | Lucie
Šla jsem dnes do trafiky pro nějaký časopis s velkým množstvím křížovek - to abych se při přednáškách nenudila :) - a narazila jsem na tento časopis Dekor. Viděla jsem ho poprvé a zaujala mne titulní strana, tak jsem si ho ze zvědavosti zakoupila. Obsah tohoto časopisu mne nadchl. Tolik skvělých nápadů na vánoční tvoření! :) A také tipy na vánoční dárky + recepty na vánoční cukrovíčko. Doporučuji Vám si tento časopis koupit, pro Vás tvořilky jako dělané! Určitě si v něm najdete nějakou inspiraci ;) Zase Vám přidávám malou ochutnávku :).

Marianne Bydlení prosinec 2011 - pár vánočních nápadů :)

6. listopadu 2011 v 20:12 | Lucie
Jsem předplatitelkou časopisu Marianne Bydlení, a tak jsem ho i tento měsíc obdržela do své schránky. A jelikož je to prosincové číslo, je v něm spoustu vánočních tipů jak si vyzdobit svůj byt či zahradu. Zase přidávám malou ochutnávku :)

Blesk pro ženy speciál Vánoce je tu!

3. listopadu 2011 v 20:21 | Lucie
Tak jsem se dočkala a můj oblíbený vánoční speciál je na stáncích. :) Je to speciál časopisu Blesk pro ženy - Vánoce. Doporučuji ho zakoupit, stojí pouhých 17Kč a na 62 stranách se dozvíte spoustu zajímavostí o Vánocích, vánoční recepty, pečení, zdobení, návody na jednoduché dárky a spóóusty dalšího! Zveřejňuji malou ochutnávku -tady je! :)

Bella Rose - vánoční dekorace 2011

29. října 2011 v 21:39 | Lucie
Obchůdek Bella Rose se mi moc líbí, mají tam moc krásné věci, mám vždycky náladu koupit si snad úplně všechno! :-) Vyjímkou nejsou ani jejich vánoční dekorace, které také již nabízí. Mám pro Vás menší ochutnávku, třeba se Vám něco zalíbí. :-) Všechny dekorace můžete zakoupit na www.bellarose.cz ;-)

Zimní anděl, 533 Kč Kovová srdce s číslicemi 1-4; 99Kč

Vánoční nápady a dobroty časopisu Překvapení - speciál Vánoce

29. října 2011 v 18:48 | Lucie
Žádný vánoční nadšenec by si neměl nechat utéct nové vánoční trendy, trendy Vánoc roku 2011, a tak jsem si dnes zakoupila speciální vydání časopisu Překvapení, který se plně věnuje vánoční tématice. Musím se přiznat, že jsem od časopisu čekala víc, najdete zde více křížovek než vánočních inspirací. Ale i přesto se mi některé nápady zalíbily, tak se s nimi chci s Vámi podělit. :-) Časopis můžete zakoupit v jakékoliv trafice, stojí 32Kč.

Dekorace a vánoční ozdoby ve fialové barvě letos opravdu frčí :-)

 
 

Reklama