Co vy na to?

Stará polička do kuchyně k renovaci

6. září 2012 v 17:50 | Lucie
U babičky ve sklepě se nám hromadí spoustu starých i starožitných věcí, které už nevyužijeme - mimo jiné i tato polička. Babička ji měla přes 30 let v kuchyni, nyní má kuchyň novou a polička leží ladem. Ve sklepě je jí škoda, třeba by se Vám někomu hodila?Šikovné ruce by ji určitě krásně zrenovovaly, třeba nějak takhle?


Pokud máte někdo zájem, napište, nabídněte cenu, určitě se domluvíme! ;)

Prosba - Ikea

3. září 2012 v 16:48 | Lucie
Pro ty, kteří bydlí v blízkosti nákupního centra Ikea a třeba nááhodou se tam v blízké době chystají - sháním tyto plechové květináčky, bohužel však mám Ikeu z Českých Budějovic velmi z ruky. Tak pokud byste někdo měl do Ikea cestu a byl tak ochotný a mohl mi tyto květináčky zakoupit a poslat poštou - peníze zašlu předem na účet. Byla bych moc moc vděčná!

Potřebovala bych 4 ks o výšce 15cm za 49Kč a 1ks o výšce 18cm za 79Kč.Najde se nějaká dobrá hodná dušička? :))

Máme to ale trápení...

29. června 2012 v 21:03 | Lucie
Dnešní noc u nás byl krušná. Všichni jsme v klidu spali, když nás probudilo Sofinčino velice hlasité kňučení až pištění. Naříkala tak nahlas, až mi z toho uši zaléhali. V tu chvíli jsem vůbec nevěděla co dělat, natolik mě vyděsila! Popadla jsem ji a běžela za mamkou do ložnice, mezitím však Sofinka naříkat přestala. Položili jsme ji na postel, byla celkem roztěkaná, běhala ode mně k mamce a zase zpátky. Dokonce z ní nejspíš jakousi bolestí vypadl i malý bobek. Po zbytek noci však zase v klidu spala až do rána. Dnes jsme šli k veterináři...

 
 

Reklama